Warsztaty Startup Heroes – Jak zaprezentować swój pomysł na biznes?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od dobrego pierwszego wrażenia wiele zależy nie tylko w kontaktach międzyludzkich, ale także w biznesie. O tym jak przedstawić swój pomysł na biznes i wiarygodnie wypaść przed potencjalnym inwestorem opowiedzą prowadzący warsztat Startup Heroes.

Zajęcia odbywają się z inicjatywy organizacji Startup Academy, która zachęca młodych twórców i przyszłych biznesmenów do zakładania swoich przedsiębiorstw. Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy z zakresu autoprezentacji i mechanizmów, które sprawiają, że wystąpienie publiczne uznane jest za sukces. Wydarzenie jest także częścią rekrutacji do Platformy Startowej Startup Herores, która szuka innowacyjnych pomysłów na inwestycje. Prelekcja odbędzie się w najbliższą środę 16 grudnia o godzinie 16.00. Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Tylko wcześniej zapisani uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się szkolenie.

Kim jest prowadzący warsztaty?

Michał Misztal to profesjonalny trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego oraz twórca licznych programów nauki przedsiębiorczości. Na swoim koncie ma 12 lat doświadczenie w rozwoju ponad 600 startupów w rożnych branżach. Jako ekspert doradza podczas szkoleń młodym biznesmenom, pomaga w rozwoju firm i w ich imieniu pozyskuje liczne dotacje, których łączna kwota przekroczyła 20 milionów złotych. Swoją wiedza podzielił się także podczas jednej z konferencji TEDxYouth.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Angielski finał Ligi Mistrzów UEFA
Angielski finał Ligi Mistrzów UEFA
Dowiedz się, gdzie będzie można śledzić transmisję z najważniejszego spotkania piłkarskiego roku!
Jak skutecznie przeprowadzić proces rozwodowy z minimalnym stresem dla dzieci
Jak skutecznie przeprowadzić proces rozwodowy z minimalnym stresem dla dzieci
Rozwód to zawsze trudny czas dla rodziny, a w szczególności dla dzieci. Dowiedz się, jak zminimalizować stres dla maluchów podczas tej trudnej chwili, zastosowując skuteczne metody i techniki.
Brak zębów nie jest dziś wyrokiem – możesz udać się do protetyka
Brak zębów nie jest dziś wyrokiem – możesz udać się do protetyka
Życie bez pełnego zestawu zębów może wydawać się koszmarem, ale na szczęście medycyna stomatologiczna przeżywa obecnie swoją rewolucję. Dzięki nowoczesnym technologiom i technikom leczenia, utrata zębów nie jest już wyrokiem.
Ostatnie wpisy
Polecamy