Warsztaty Startup Heroes – Jak zaprezentować swój pomysł na biznes?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od dobrego pierwszego wrażenia wiele zależy nie tylko w kontaktach międzyludzkich, ale także w biznesie. O tym jak przedstawić swój pomysł na biznes i wiarygodnie wypaść przed potencjalnym inwestorem opowiedzą prowadzący warsztat Startup Heroes.

Zajęcia odbywają się z inicjatywy organizacji Startup Academy, która zachęca młodych twórców i przyszłych biznesmenów do zakładania swoich przedsiębiorstw. Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy z zakresu autoprezentacji i mechanizmów, które sprawiają, że wystąpienie publiczne uznane jest za sukces. Wydarzenie jest także częścią rekrutacji do Platformy Startowej Startup Herores, która szuka innowacyjnych pomysłów na inwestycje. Prelekcja odbędzie się w najbliższą środę 16 grudnia o godzinie 16.00. Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Tylko wcześniej zapisani uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się szkolenie.

Kim jest prowadzący warsztaty?

Michał Misztal to profesjonalny trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego oraz twórca licznych programów nauki przedsiębiorczości. Na swoim koncie ma 12 lat doświadczenie w rozwoju ponad 600 startupów w rożnych branżach. Jako ekspert doradza podczas szkoleń młodym biznesmenom, pomaga w rozwoju firm i w ich imieniu pozyskuje liczne dotacje, których łączna kwota przekroczyła 20 milionów złotych. Swoją wiedza podzielił się także podczas jednej z konferencji TEDxYouth.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Scrapbooking – czyli z miłości do pięknych rzeczy
Scrapbooking – czyli z miłości do pięknych rzeczy
Może warto zacząć od tego, że każda osoba powinna mieć tak naprawdę swoją pasję. Możliwość do wykonywania takich rzeczy, które to sprawiać będą radość. Jest tyle ciekawych propozycji, że każda osoba jest w stanie znaleźć dobrą propozycję dla siebie.
Jakich błędów unikać, inwestując w firmę?
Jakich błędów unikać, inwestując w firmę?
Chcesz zainwestować w firmę? Zobacz, jakich błędów unikać, żeby ta decyzja przyniosła oczekiwane korzyści.
Optymalizacja magazynów – jak zwiększyć wydajność i obniżyć koszty?
Optymalizacja magazynów – jak zwiększyć wydajność i obniżyć koszty?
Efektywne zarządzanie magazynami to kluczowy element w osiąganiu sukcesu w biznesie. Właściwe zagospodarowanie przestrzeni magazynowej przyczynia się do zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów, co w końcu prowadzi do zwiększenia zysków. W tym artykule przedstawimy różne sposoby na optymalizację magazynów oraz omówimy, jak antresola stalowa może być skutecznym narzędziem w tym procesie.
Ostatnie wpisy
Polecamy