Warsztaty Startup Heroes – Jak zaprezentować swój pomysł na biznes?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od dobrego pierwszego wrażenia wiele zależy nie tylko w kontaktach międzyludzkich, ale także w biznesie. O tym jak przedstawić swój pomysł na biznes i wiarygodnie wypaść przed potencjalnym inwestorem opowiedzą prowadzący warsztat Startup Heroes.

Zajęcia odbywają się z inicjatywy organizacji Startup Academy, która zachęca młodych twórców i przyszłych biznesmenów do zakładania swoich przedsiębiorstw. Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy z zakresu autoprezentacji i mechanizmów, które sprawiają, że wystąpienie publiczne uznane jest za sukces. Wydarzenie jest także częścią rekrutacji do Platformy Startowej Startup Herores, która szuka innowacyjnych pomysłów na inwestycje. Prelekcja odbędzie się w najbliższą środę 16 grudnia o godzinie 16.00. Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Tylko wcześniej zapisani uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się szkolenie.

Kim jest prowadzący warsztaty?

Michał Misztal to profesjonalny trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego oraz twórca licznych programów nauki przedsiębiorczości. Na swoim koncie ma 12 lat doświadczenie w rozwoju ponad 600 startupów w rożnych branżach. Jako ekspert doradza podczas szkoleń młodym biznesmenom, pomaga w rozwoju firm i w ich imieniu pozyskuje liczne dotacje, których łączna kwota przekroczyła 20 milionów złotych. Swoją wiedza podzielił się także podczas jednej z konferencji TEDxYouth.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wybór kliniki do chirurgicznej korekty nosa – na co warto zwrócić uwagę?
Wybór kliniki do chirurgicznej korekty nosa – na co warto zwrócić uwagę?
Chcesz poprawić estetykę swojego nosa, ale nie wiesz, jak wybrać odpowiednią klinikę? Zrozumieć, co należy wziąć pod uwagę, może pomóc w podjęciu jak najlepszej decyzji.
Krówki ślubne jako idealny element dekoracyjny i prezentowy na Twoim weselu
Krówki ślubne jako idealny element dekoracyjny i prezentowy na Twoim weselu
Krówki to klasyka polskiej cukiernictwa, która zawsze budzi miłe wspomnienia.
Najlepsze ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców
Najlepsze ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców
Jak dobrać ćwiczenia w treningu pleców? Zobacz nasze propozycje!
Ostatnie wpisy
Polecamy