Ranking najlepszych biur podatkowych w Polsce od rozliczeń podatku z Niemiec i Holandii. Skorzystać z pomocy specjalistów i odzyskaj swoje pieniądze

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zwrot podatku z Niemiec lub Holandii to dodatkowe pieniądze do domowego budżetu. Polacy mogą liczyć na spore zwroty, nawet w postaci kilku tysięcy złotych. Wysokość zależy oczywiście od osiąganych dochodów i ulg podatkowych, ale i tak jest ono opłacalne. Te dwa kraje słyną z dobrych zarobków i pomocy socjalnej, dlatego tak chętnie są wybierane jako kierunki emigracji. Po ich stronie są również obowiązki – roczne zeznanie podatkowe, czyli odpowiednik naszego PIT-11. Nie jest ono skomplikowane, ale warto skorzystać z pomocy biur podatkowych do rozliczeń zagranicznych. Sprawdź najnowszy ranking na Rozliczpodatek.pl.

Rozliczenie z niemieckim Finanzamt z biurem podatkowym jest prostsze

Według danych niemieckiego federalnego urzędu statystycznego w Niemczech mieszka ponad 800 tys. osób, które mają tylko i wyłącznie polskie obywatelstwo. Wpływ na to ma bliskość granicy i lepsza perspektywa zarobkowa. Polacy od lat zarabiają w tym kraju dobre pieniądze i nie chcą wracać z powrotem do Polski. Rozliczenie podatku z Niemiec jest kolejną szansą na odzyskanie swoich pieniędzy. Roczne zeznanie podatkowe z biurem podatkowym zwiększa szanse na wyższą kwotę zwrotu podatku. Specjaliści sprawdzą przysługujące Ci ulgi i pomogą przejść bez problemu całą procedurę. 

Zwrot podatku z Holandii – ciesz się szybkim i bezpiecznym zwrotem z biurem podatkowym

Drugim atrakcyjnym kierunkiem dla naszych rodaków jest Holandia. Kraj tulipanów, jak potocznie jest nazywany, cieszy się niezmienną popularnością. Legalnie pracujący Polak może liczyć na uzyskanie zwrotu podatku za swoją pracę, o ile jego pracodawca odprowadzał za niego składki. Rozliczenie holenderskiego podatku wygląda podobnie jak w Niemczech. Niezbędnym dokumentem do rozliczenia się jest holenderska karta podatkowa – jaaropgave. Więcej o zwrocie podatku z Holandii przeczytasz na https://rozliczpodatek.pl/zwrot-podatku-z-holandii/

Dlaczego warto skorzystać z pomocy biura podatkowego?

Postęp technologiczny daje nam duże możliwości. Dziś niemal wszystko jesteśmy w stanie załatwić przez Internet. Nie inaczej jest z rozliczenie się z polskim, ale i zagranicznym urzędem skarbowym. Ranking najlepszych biur podatkowym w Polsce pomoże Ci znaleźć doradców podatkowych, którzy pomogą Ci w rozliczeniu podatku z Niemiec i Holandii. Uzyskasz informacje o ocenach zadowolonych klientów, danych kontaktowych czy adresach stron internetowych. Poznasz najlepsze firmy, które od lat pomagają Polakom w skomplikowanych sprawach podatkowych i odzyskali dla nich wiele milionów ze zwrotu podatku.

fot. nadesłane

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Faktoring – co to takiego?
Faktoring – co to takiego?
W niniejszym artykule przybliżę istotę faktoringu, przedstawię jego podstawowe rodzaje oraz wskażę, jakie korzyści może przynieść współpraca z firmą faktoringową.
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych” – spotkanie autorskie z Przemysławem Kutnyjem
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych” – spotkanie autorskie z Przemysławem Kutnyjem
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat skutecznej autoprezentacji? Weź udział w spotkaniu autorskim.
Poradnik dla osób z nietolerancją glutenu: Jak skutecznie prowadzić życie bezglutenowe
Poradnik dla osób z nietolerancją glutenu: Jak skutecznie prowadzić życie bezglutenowe
Prowadzenie życia bezglutenowego: Praktyczne wskazówki dla osób z nietolerancją glutenu.
Ostatnie wpisy
Polecamy