Connect with us

Sport

Spotkajmy się w Rotundzie: Rafał Sonik – droga na dakarowy szczyt

Dowiedz się, jak wyglądała droga na dakarowy szczyt Rafała Sonika!

Opublikowany

w dniu

Potrzebujesz 1 min. aby przeczytać ten wpis

Droga do sukcesu często bywa trudna i wymagająca. Tym razem w ramach cyklu PKO BP „Spotkajmy się w Rotundzie” o sile pasji, determinacji w pokonywaniu wszelkich trudności opowie polski przedsiębiorca, znany filantrop i odnoszący międzynarodowe sukcesy sportowiec – Rafał Sonik.

Jest doskonałym przykładem na to, że można umiejętnie łączyć pasję oraz życie zawodowe.  Jako pierwszy kierowca w Polsce stanął w 2015 roku na najwyższym stopniu podium legendarnego Rajdu Dakar. Jest również 9-krotnym zdobywcą Pucharu Świata FIM oraz pięciokrotnym mistrzem Polski w rajdach enduro. Podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie” Rafał Sonik odpowie na pytania dziennikarza sportowego Krzysztofa Łoniewskiego.

Od czego zaczęła się jego przygoda ze sportem? Jak wyglądała jego droga na sam szczyt i czy po tylu sukcesach wciąż marzy o kolejnych – na te i wiele więcej pytań odpowiedź będzie można uzyskać już w najbliższy czwartek 26 listopada o godz. 18.00. Relacja będzie dostępna na profilu Youtube PKO BP.

Fot. Omar Marques/SOPA Images/LightRocket/ Getty Images

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów o tematyce lifestylowej.

Kliknij by skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne