Międzynarodowe spotkanie ojców on-line!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pod koniec listopada odbyła się konferencja, podczas której ojcowie z całej Europy mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych spotkaniach i wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Inicjatywa Tato.Net to program realizowany przez Fundację Cyryla i Metodego, który ma zadanie wspomagać rodziny, budując odpowiedni obraz ojcostwa. Tego typu wydarzenie to pierwsze w Polsce, przeprowadzone na taką skalę wydarzenie, dostarczające mężczyznom wiedzy na temat ojcostwa. Program konferencji składał się z licznych wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które poruszały kwestię roli ojca w budowani rodzinnych relacji i funkcjonowanie we współczesnym społeczeństwie.

Dostęp do przygotowanych materiałów

W wydarzeniu wzięło udział prawie pół tysiąca ojców, którzy mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia aż 50 prelegentów. Poszczególne rozmowy i wykłady są dostępne na stronie fundacji oraz konferencji. Całość transmisji z Forum Tato.Net można obejrzeć po wykupieniu dostępu w wirtualnym TatoSklepie. Kolejna edycja konferencji jest wstępnie zaplanowana na przyszłą wiosnę, 27 marca 2021 roku.

Fot. Katie E/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ziołowe napoje wpływają na nasze zdrowie i środowisko?
Jak ziołowe napoje wpływają na nasze zdrowie i środowisko?
Zanurz się w badaniu korzyści zdrowotnych z ziół i ich wpływ na środowisko. Dowiedz się, czy herbata ziołowa jest nie tylko smaczna, ale także korzystna dla nas i naszej planety.
Zakup nowego auta – czym się kierować?
Zakup nowego auta – czym się kierować?
Chcesz kupić nowe auto? Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni model? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!
Sylwester we dwoje – 3 pomysły na udany wieczór!
Sylwester we dwoje – 3 pomysły na udany wieczór!
Zastawiasz się co robić 31 grudnia? Sprawdź nasze propozycje na udany wieczór z drugą połówką!
Ostatnie wpisy
Polecamy