Z jakich aplikacji randkowych warto korzystać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aplikacje randkowe cieszą się coraz większą popularnością, są doskonałym sposobem na poznanie nowych osób i znalezienie miłości. Najwięcej użytkowników decyduje się na Tindera, ale to nie jedyna randkowa apka! Jakie są najpopularniejsze aplikacje randkowe?

Badoo

Największy konkurent Tindera. Darmowa aplikacja ma dobrze rozbudowaną bazę użytkowników. PO uzupełnieniu podstawowych danych na profilu system zaczyna budować popularność użytkownika, czyli jego widoczność dla innych osób. Zwiększając swoją aktywność w aplikacji, zwiększa się widoczność, a tym samym szansę na znalezienie odpowiedniej pary.

Przeznaczeni.pl

Najpopularniejszy w Polsce katolicki portal randkowy. Chrześcijańska aplikacja randkowa oraz portal powstały w naszym kraju w 2005 roku i od tego czasu uzbierały ponad pół milionową bazę użytkowników. Osoby korzystające z tej aplikacji szukają trwałego związku i wyznają podobne wartości, na których chcą budować rodzinę.

ZaadoptujFaceta

Ta nietypowa aplikacja randkowa to miejsce, w którym rządzą kobiety. ZaadoptujFaceta daje mężczyznom jedynie możliwość zaznaczenia zainteresowania drugą stroną. To użytkowniczki decydują o tym, czy facet będzie mógł do niej napisać. Taki sposób działa aplikacji wymaga zatem dużego wkładu pracy w zdjęcie profilowe i opis, ale może okazać się, że akceptacja przyjdzie właśnie od wymarzonej drugiej połówki.

Fot. Hannah Busing/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dostosować komunikaty marketingowe do różnych grup klientów?
Jak dostosować komunikaty marketingowe do różnych grup klientów?
Dowiedz się więcej o komunikatach marketingowych.
Jak się zachowywać na spotkaniach biznesowych?
Jak się zachowywać na spotkaniach biznesowych?
Świadome kształtowanie relacji poprzez odpowiednią mimikę czy postawę to cenna umiejętność, którą warto wykorzystać w czasie spotkań biznesowych. Zobacz, na co zwrócić uwagę, aby zrobić dobre wrażenie!
Kawa na zimowe dni
Kawa na zimowe dni
Zimowe dni bywają męczące, dlatego nie sposób pominąć filiżanki rozgrzewającego kawowego napoju. Jak przygotować idealną kawę i zadowolić kubki smakowe? Inspiracji nie brakuje!
Ostatnie wpisy
Polecamy