Z jakich aplikacji randkowych warto korzystać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aplikacje randkowe cieszą się coraz większą popularnością, są doskonałym sposobem na poznanie nowych osób i znalezienie miłości. Najwięcej użytkowników decyduje się na Tindera, ale to nie jedyna randkowa apka! Jakie są najpopularniejsze aplikacje randkowe?

Badoo

Największy konkurent Tindera. Darmowa aplikacja ma dobrze rozbudowaną bazę użytkowników. PO uzupełnieniu podstawowych danych na profilu system zaczyna budować popularność użytkownika, czyli jego widoczność dla innych osób. Zwiększając swoją aktywność w aplikacji, zwiększa się widoczność, a tym samym szansę na znalezienie odpowiedniej pary.

Przeznaczeni.pl

Najpopularniejszy w Polsce katolicki portal randkowy. Chrześcijańska aplikacja randkowa oraz portal powstały w naszym kraju w 2005 roku i od tego czasu uzbierały ponad pół milionową bazę użytkowników. Osoby korzystające z tej aplikacji szukają trwałego związku i wyznają podobne wartości, na których chcą budować rodzinę.

ZaadoptujFaceta

Ta nietypowa aplikacja randkowa to miejsce, w którym rządzą kobiety. ZaadoptujFaceta daje mężczyznom jedynie możliwość zaznaczenia zainteresowania drugą stroną. To użytkowniczki decydują o tym, czy facet będzie mógł do niej napisać. Taki sposób działa aplikacji wymaga zatem dużego wkładu pracy w zdjęcie profilowe i opis, ale może okazać się, że akceptacja przyjdzie właśnie od wymarzonej drugiej połówki.

Fot. Hannah Busing/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Trening siłowy – co warto o nim wiedzieć?
Trening siłowy – co warto o nim wiedzieć?
Czym jest właściwie trening siłowy? Oto jego najważniejsze zasady.
Liga Mistrzów UEFA: FC Barcelona odpada po dwumeczu z PSG
Liga Mistrzów UEFA: FC Barcelona odpada po dwumeczu z PSG
Leo Messi poza rywalizacją o mistrzowski puchar.
Internet jako pole debaty na temat służby zdrowia w Polsce
Internet jako pole debaty na temat służby zdrowia w Polsce
Internet odgrywa kluczową rolę jako platforma umożliwiająca ludziom wyrażanie swoich opinii, dzielenie się doświadczeniami i uczestniczenie w debatach na temat różnorodnych kwestii społecznych.
Ostatnie wpisy
Polecamy