Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Jerzy Brzęczek nie będzie już pełnił funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. W tej sytuacji pojawia się pytanie, kto zostanie jego następcą. Padają juz pierwsze nieoficjalne nazwiska.

Nie ulega wątpliwości, że poniedziałkowa informacja podana przez PZPN zaskoczyła polski świat piłkarski. Na czwartek 21 stycznia  o godz. 15:00 Zbigniew Boniek zapowiedział konferencję prasową, podczas której opowie o powodach zwolnienia Brzęczka. Spekuluje się, że największe szanse na to stanowisko ma były trener Milanu, Marco Giampaolo, o czym piszą na swoich profilach social media włoscy dziennikarze, m.in. Matteo Pedrosi.

Marco Giampaolo przez trzy sezony był trenerem UC Sampdoria. W czerwcu 2019 roku ustąpił z tego stanowiska i został szkoleniowcem A.C. Milan, a w 2020 r. – Torino FC. Co ciekawe, w tym samym dniu, w którym Jerzy Brzęczek przestał być selekcjonerem polskiej reprezentacji, Marco Giampaolo odszedł z Torino FC, a jego obowiązki przejął Davide Nicola. Na ten moment żadna z kandydatur nie została jednak oficjalnie potwierdzona, a polscy kibice wciąż z niecierpliwością czekają na informację, kto ostatecznie zastąpi Jerzego Brzęczka w roli szkoleniowca.

Fot. Quality Sport Images/Getty Images Sport/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Testosteron u mężczyzny – co warto o nim wiedzieć?
Testosteron u mężczyzny – co warto o nim wiedzieć?
Testosteron u mężczyzn - zobacz, co warto o nim wiedzieć!
Jak można nadać paczkę?
Jak można nadać paczkę?
W dzisiejszych czasach kurierzy to wybawiciele, którzy niezależnie od pory roku, godziny i pogody ułatwiają nam codzienność swoją ciężką pracą. Jakie są sposoby na szybkie i sprawne nadanie paczki?
Jakie opony rowerowe wybrać na zimę?
Jakie opony rowerowe wybrać na zimę?
Z roku na rok obserwujemy na ulicach coraz więcej rowerzystów, którzy niezależnie od warunków pogodowych śmiało jeżdżą na jednośladach. Jeśli chcesz dołączyć do ich grona, zapewnij sobie bezpieczeństwo, zmieniając opony na zimowe! Jakie? O tym w naszym materiale!
Ostatnie wpisy
Polecamy