Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Jerzy Brzęczek nie będzie już pełnił funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. W tej sytuacji pojawia się pytanie, kto zostanie jego następcą. Padają juz pierwsze nieoficjalne nazwiska.

Nie ulega wątpliwości, że poniedziałkowa informacja podana przez PZPN zaskoczyła polski świat piłkarski. Na czwartek 21 stycznia  o godz. 15:00 Zbigniew Boniek zapowiedział konferencję prasową, podczas której opowie o powodach zwolnienia Brzęczka. Spekuluje się, że największe szanse na to stanowisko ma były trener Milanu, Marco Giampaolo, o czym piszą na swoich profilach social media włoscy dziennikarze, m.in. Matteo Pedrosi.

Marco Giampaolo przez trzy sezony był trenerem UC Sampdoria. W czerwcu 2019 roku ustąpił z tego stanowiska i został szkoleniowcem A.C. Milan, a w 2020 r. – Torino FC. Co ciekawe, w tym samym dniu, w którym Jerzy Brzęczek przestał być selekcjonerem polskiej reprezentacji, Marco Giampaolo odszedł z Torino FC, a jego obowiązki przejął Davide Nicola. Na ten moment żadna z kandydatur nie została jednak oficjalnie potwierdzona, a polscy kibice wciąż z niecierpliwością czekają na informację, kto ostatecznie zastąpi Jerzego Brzęczka w roli szkoleniowca.

Fot. Quality Sport Images/Getty Images Sport/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Strój na siłownię dla mężczyzny – jaki wybrać?
Strój na siłownię dla mężczyzny – jaki wybrać?
Strój na siłownię dla mężczyzny powinien być przede wszystkim wygodny. Idealnym rozwiązaniem będzie oddychający rashguard, a także krótkie spodenki regulowane w pasie oraz bielizna bezszwowa.
Jak dbać o kręgosłup?
Jak dbać o kręgosłup?
Profilaktyka, a nie leczenie? Jesteśmy za! Sprawdź, jak zadbać o swój kręgosłup, prawidłowo organizując swoje stanowisko pracy i wykonując odpowiednie ćwiczenia. Nie pozwól, by siedzący tryb życia Cię zatrzymał.
Jak skutecznie przeprowadzić proces rozwodowy z minimalnym stresem dla dzieci
Jak skutecznie przeprowadzić proces rozwodowy z minimalnym stresem dla dzieci
Rozwód to zawsze trudny czas dla rodziny, a w szczególności dla dzieci. Dowiedz się, jak zminimalizować stres dla maluchów podczas tej trudnej chwili, zastosowując skuteczne metody i techniki.
Ostatnie wpisy
Polecamy