Książki o rozwoju osobistym, które powinieneś przeczytać!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliża się koniec roku, więc nadchodzi czas na postanowienia noworoczne. Pomysłem na takie postanowienie może być przeczytanie książki o rozwoju osobistym i praca nad samym sobą. Oto lista 3 pozycji, z którymi warto się zapoznać.

„Work-life balance. Jak osiągnąć równowagę w pracy i życiu” Beata Rzepka

Jeśli szukasz odpowiedzi na to, jak pogodzić swoje życie prywatne, pracę i znaleźć chwilę dla siebie to ten poradnik będzie idealny! Książka jest napisana przystępnym językiem i szybko się ją czyta. Autorka podpowiada, by podzielić swoje życie na 4 podstawowe strefy: praca, rodzina, życie społeczne i ja. Kluczem do osiągnięcia równowagi życiowej jest nie tylko czas, który poświęca się każdemu z aspektów, ale jego jakość i efektywność.

„Własna firma krok po kroku” Grzegorz Krzemień

Pozycja od wydawnictwa biznesowego to lekcja inwestycji finansowych na polskim rynku. Autor poradnika ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie, które uzyskał rozwijając własną agencję interaktywną. Książka wypełniona jest praktycznymi radami, konkretnymi wskazówkami biznesowymi, które są dopasowane do polskich realiów finansowych.

„Odwaga w przywództwie. Cztery kompetencje autentycznego lidera” Brene Brown

Jedyna zagraniczna propozycja na liście. Książka opisuje cechy, które powinien mieć w sobie wpływowy lider. Poradnik podpowiada, jak stworzyć sprzyjające rozwojowi środowisko pracy, jak być wiarygodnym szefem i jak odważnie zarządzać firmą.

Fot. moritz320/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak nanotechnologia w dermokosmetykach do twarzy wpływa na skórę starzejącą się
Jak nanotechnologia w dermokosmetykach do twarzy wpływa na skórę starzejącą się
Odkryj jak mikroskopijne cząsteczki w dermokosmetykach wpływają na poprawę kondycji skóry dojrzałej. Rozwijaj swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w necie.
Barber – dlaczego warto korzystać z jego usług?
Barber – dlaczego warto korzystać z jego usług?
Marzysz o perfekcyjnej fryzurze? Chcesz zadbać o brodę i włosy? W takim razie skorzystaj z usług sprawdzonego barbera!
Joga a podróżowanie – jak jej praktykowanie, może wpłynąć na nas, w trakcie wyjazdów
Joga a podróżowanie – jak jej praktykowanie, może wpłynąć na nas, w trakcie wyjazdów
Poznaj korzyści płynące z praktyki jogi dla zdrowego odżywiania w trakcie podróży. Jak joga wpływa na nasze nawyki żywieniowe i podejście do jedzenia, zwłaszcza w trakcie podróży?
Ostatnie wpisy
Polecamy