Biuro podatkowe Borsuk – Łatwo i przyjemnie rozlicz swoje podatki zagraniczne i odzyskaj wysoki zwrot podatku!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Podatki zagraniczne dla niektórych mogą być zmorą. Nieznajomość języka powoduje, że ciężej jest zrozumieć co napisane jest w dokumentach. Na szczęście w Polsce istnieją instytucje, które od lat pomagają Polakom w rozliczeniach zagranicznych. Jednym z nich jest biuro podatkowe Borsuk, które pomoże Ci się rozliczyć na czas i odzyskać zwrot podatku za Twoją pracę. Oszczędź czas, stres i pieniądze. Skorzystaj z usług ekspertów z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych i nie przejmuj się formalnościami. Zobacz jakie to proste!

Rozliczenie podatku do 5 lat wstecz i średni zwrot w kwocie 1300 euro. Holenderski podatek w szczegółach

Zeznanie podatkowe w Holandii jest obowiązkowe dla każdego pracownika, który podjął się legalnej pracy. Zgodnie z holenderskim prawem w tym kraju występują cztery stawki podatkowe, a za brak rozliczenia się z Belastingdienst otrzymuje się kary finansowe, a w najgorszym przypadku sprawa zostaje zgłoszona do sądu. 

Ważne zatem jest przestrzeganie terminów. Rezydenci mają obowiązek wysłać rozliczenie do 1 lipca następnego roku podatkowego, z kolei osoby z meldunkiem czas ten mają do dnia 1 maja. Wysokość zwrotu podatku obliczana jest na podstawie osiągniętych dochodów, które zostały  wyszczególnione w holenderskiej karcie podatkowej – jaaropgave. Na stronie https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/ znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty, aby móc rozliczyć swój podatek z Holandii. 

Jak wygląda zwrot podatku w Niemczech? Szybko i bez problemu rozlicz się z Finanzamt!

Zwrot podatku z Niemiec może być trudne i niezrozumiałe dla osób, które na co dzień nie zajmują się księgowością. Rozliczenie podatku w Niemczech dotyczy również rezydentów, których uznaje się, jeżeli osoba ta mieszka na stałe lub przebywa w tym kraju w sposób ciągły przez 6 kolejnych miesięcy. Status rezydenta umożliwia podatnikowi korzystania z prawa kwoty wolnej od podatku, jak i rozliczania się wspólnie z małżonkiem, co jest bardzo korzystne. Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Niemiec wymogiem koniecznym jest przedstawienie Finanzamt dokumentów, które poświadczają o ilości i wysokości odprowadzonych składek na rzecz podatku dochodowego. W przypadku Niemiec podatnik ma możliwość rozliczenia się z niemieckim urzędem skarbowym do 4 lat wstecz, a czas oczekiwania na zwrot to od 3 do 6 miesięcy. Średni zwrot podatku z Niemiec to nawet 1300 euro!

Biuro Borsuk – na podatkach zagranicznych znamy się najlepiej. Nie trać czasu i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Jeżeli szukasz rzetelnego i zaufanego biura rozliczeniowego krajów zagranicznych to dobrze trafiłeś. Od 2003 roku pomagamy Polakom rozliczyć podatek z takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Belgia czy Norwegia. Dzięki naszej pracy i doświadczeniu jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na zwrot podatku z zagranicy. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie, abyś mógł liczyć na szybkie i bezproblemowe odzyskanie pieniędzy. Wybierz biuro rozliczeń zagranicznych Borsuk i dołącz do zadowolonych klientów!

(fot. nadesłane)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Terapia orthokine – jakie ma zalety?
Terapia orthokine – jakie ma zalety?
Metoda ta opiera się na wykorzystaniu naturalnych zasobów organizmu, a jej głównym celem jest stymulowanie procesów regeneracyjnych i leczenie różnych schorzeń.
Kolekcjonowanie nasion marihuany: Pasja i hobby dla miłośników konopi indyjskich
Kolekcjonowanie nasion marihuany: Pasja i hobby dla miłośników konopi indyjskich
Kolekcjonowanie nasion marihuany jest pasją i hobby, które pozwala na eksplorację różnorodności genetycznej konopi indyjskich.
Czy praca zdalna wpływa na twoją efektywność? Poradnik dla ambitnych
Czy praca zdalna wpływa na twoją efektywność? Poradnik dla ambitnych
Zastanawiasz się, jak praca zdalna wpływa na efektywność? Odkryj, jak zwiększyć swoją produktywność i znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, pracując z domu.
Ostatnie wpisy
Polecamy