W 2021 roku znajdę swoją wymarzoną pracę – szkolenie online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok to dobry czas na poszukiwanie nowych możliwości rozwoju. Zastanawiasz się od czego zacząć szukanie wymarzonej pracy? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu.

To dobra okazja dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową lub potrzebują zmiany. Droga do znalezienia najlepszej oferty często jest długa i skomplikowana. Celem szkolenia jest więc pomoc wszystkim tym, którzy będą musieli zmierzyć się z całą tą sytuacją w najbliższym czasie. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jak wyróżnić się spośród konkurentów, od czego zacząć szukanie najlepszych ofert pracy, przygotować jak najlepsze CV i finalnie przejść pozytywnie proces rekrutacyjny.

Spotkanie poprowadzi Sylwia Rogalska, od 6 lat współpracująca z firmą Education First, w której jest odpowiedzialna m.in. za procesy rekrutacyjne. Szkolenie ma charakter otwarty i odbędzie się w formie online we wtorek 15 grudnia o godz. 19.00 na profilu FB Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te rzeczy warto kupić na promocjach
Te rzeczy warto kupić na promocjach
Sprawdź, jak łatwo możesz obniżyć koszty. Prezentujemy triki i pomysły na oszczędzanie na zakupach.
Klub Komediowy zaprasza na świąteczny spektakl improwizowany!
Klub Komediowy zaprasza na świąteczny spektakl improwizowany!
Spędź świąteczny wieczór w świetnym nastroju i weź udział w komediowym spektaklu znanej grupy!
Faktoring – co to takiego?
Faktoring – co to takiego?
W niniejszym artykule przybliżę istotę faktoringu, przedstawię jego podstawowe rodzaje oraz wskażę, jakie korzyści może przynieść współpraca z firmą faktoringową.
Ostatnie wpisy
Polecamy