Sylwester w internecie ze Stand-up Polska!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stand-up Polska zaprasza na specjalną sylwestrową transmisję, podczas której odbędą się koncerty, wywiady, telefoniczne rozmowy i konkursy z nagrodami.

W czwartek o godzinie 21.00 rozpocznie się program „Będzie dobrze”, który powstał z myślą o osobach spędzających Sylwestrową Noc w domu. Studio poprowadzą znani z Stand-up Polska komicy Antoni Syrek-Dąbrowski oraz Łukasz Kowalski. Standuperzy podsumują 2020 roku, porozmawiają o przyszłości, poprowadzą telegrę z widzami i połączą się telefonicznie z zaprzyjaźnionymi artystami. Wieczór uświetnią także dwa sylwestrowe koncerty zespołu Happysad i Sonbird. Transmisja wydarzenia jest bezpłatna i będzie dostępna na kanale Będzie dobrze! na platformie You Tube.

Program „Będzie dobrze”

Komicy znani z współpracy z Stand-up Polska po rozpoczęciu marcowej kwarantanny postanowili rozpocząć swoją działalność w internecie. Antoni Syrek-Dąbrowski i Łukasz Kowalski prowadzą regularne transmisje, w którym żartują z obecnej sytuacji, komentują aktualne wydarzenia i zapraszają interesujących gości. Od początku roku nagrali 30 około godzinnych odcinków, które zostały odtworzone kilkusetkrotnie.

Fot. Stand-up Polska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile czasu tygodniowo warto poświęcać na swoje hobby?
Ile czasu tygodniowo warto poświęcać na swoje hobby?
Twoje hobby to coś, co kochasz robić, co sprawia Ci przyjemność i relaksuje. Niezależnie od tego, czy jest to granie na instrumencie, rysowanie, pisanie, czy uprawianie sportu, ważne jest, aby znaleźć czas na realizację swoich pasji. Jednak, ile czasu powinieneś poświęcać na swoje hobby w ciągu tygodnia?
3 sprawdzone sposoby na kaca
3 sprawdzone sposoby na kaca
Kac daje Ci się we znaki? Sprawdź, jak szybciej pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości!
Pokój gamingowy – czego nie może w nim zabraknąć?
Pokój gamingowy – czego nie może w nim zabraknąć?
Chcesz urządzić pokój gracza? Warto dopracować go do perfekcji, by w pełni cieszyć się grą. Dowiedz się, co powinno się znaleźć w pokoju gamingowym.
Ostatnie wpisy
Polecamy