Robert Lewandowski będzie współtworzył gry wideo!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Football Coach the Game, czyli gry wyprodukowane prze studio RL9Sport Games. Symulator pracy trenera został bardzo dobrze odebrany przez środowisko gamerskie.

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy to także świetny biznesmen. Robert Lewandowski jest zaangażowany w wiele projektów, a jego nowym pomysłem na biznes są gry wideo. Wspólnie z Rafałem Cymermanem oraz firma PlayWay stworzył studio zajmujące się produkcja gier komputerowych. Pierwsze z wydawnictw marki RL9Sport Games właśnie zostało zapowiedziane. Jak zapowiadają twórcy

„Football Coach the Game ma być nie tylko menadżerem piłkarskim, ale przede wszystkim symulatorem pracy trenera. Dlatego poza kwestiami typowo piłkarskimi, jak taktyka, transfery czy trening, bardzo istotny będzie aspekt psychologiczny. Wpływanie na życie szatni. Relacje z zawodnikami i szefostwem.”

Co wiadomo o grze Roberta Lewandowskiego?

Oprócz specyfiki gry i trailera, który prezentuje wstępną grafikę wiadomo, że gra będzie w pełnym trybie on-line. Oznacza to, że użytkownicy Football Coach the Game będą mogli rywalizować z graczami z rożnych lig, klubów i szatni. Premiera gry została zaplanowana na 2022 roku. Wśród dostępnych wersji mają pojawić się te na Windowsa, Androida i iOS-a. W odległych planach studia jest także wydanie gry na Xboxa i Play Station.

https://www.youtube.com/watch?v=2LQ_mTni8vI

Fot. Laurens Lindhout/Soccrates/Getty Images Sport/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną?
Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną?
Rozmowa kwalifikacyjna to niezwykle ważne wydarzenie w procesie rekrutacyjnym. Oprócz przygotowania merytorycznego nie należy zapominać o odpowiednim ubiorze, który może mieć istotny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na potencjalnym pracodawcy. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek dotyczących tego, jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.
Hotel z wyjątkową atmosferą
Hotel z wyjątkową atmosferą
Dobry hotel to podstawa dla każdego wyjazdu.
Koszula męska – jaką kupić?
Koszula męska – jaką kupić?
Zależy Ci na idealnie dobranej koszuli? Sprawdź nasz porady!
Ostatnie wpisy
Polecamy