Jak można zmienić wygląd auta?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Twój samochód jest sprawny, bezpieczny, ale stracił swój dawny blask? Przeczytaj, jak niedrogimi sposobami możesz poprawić jego wygląd. 

Bagażnik na dach

Stan techniczny pojazdu może być doskonały, ale czasami nie odpowiadają nam takie detale, jak niewystarczająca przestrzeń do przechowywania czy nieestetyczne zarysowania na dachu auta. W takiej sytuacji warto zainwestować w nowoczesny bagażnik rowerowy na dach lub bagażnik dachowy typu box. Nowoczesne bagażniki są bezpieczne, zapewniają stabilność podczas jazdy, a dodatkowo wiele modeli jest wyposażonych w specjalny zamek antykradzieżowy, który zwiększa bezpieczeństwo przechowywania sprzętu podczas postoju na parkingach czy w trakcie podróży.

Zmiana lakieru 

Wygląd auta nie jest najważniejszy, ale z pewnością odgrywa dużą rolę podczas jego sprzedaży, dlatego warto zadbać o stan lakieru. Nawet powierzchowne odpryski i zadrapania sprawiają, że samochód gorzej się prezentuje i nie wystarczy już tylko cykliczna wizyta w myjni samochodowej, żeby zadowalała nas kondycja wizualna pojazdu. Lakierowanie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli elementy samochodu zostały zaatakowane przez korozję albo samochód ma głębokie rysy i wymaga dodatkowego zabezpieczenia blachy. Osiągnięcie najlepszych efektów zagwarantuje Ci wizyta u lakiernika, ale możesz również samodzielnie nabłyszczyć karoserię, polakierować ją lub skorzystać z folii samoprzylepnej, która do złudzenia przypomina naturalny lakier i stanowi dodatkową ochronę powłoki lakierniczej. Lakiery samochodowe wysokiej jakości pozwalają wyeliminować nieestetyczne rysy, odpryski, czy ślady korozji, dzięki czemu stanowią alternatywę dla kosztownej wizyty w warsztacie.

Pokrowce na siedzenia i kierownicę 

Duży wpływ na estetykę samochodu ma również jego wnętrze, a zwłaszcza stan siedzeń, dźwigni do zmiany biegów czy samej kierownicy. Obecnie w sklepach motoryzacyjnych można znaleźć różnego rodzaju pokrowce na fotele z tkanin, takich jak skóra, eko skóra, welur czy żakard, które stanowią tańszą alternatywę dla wizyty u tapicera. Dużą popularnością cieszą się także specjalne osłony na kierownicę, które nie nagrzewają się pod wpływem słońca. Szeroki wybór akcesoriów i profesjonalnych części wyposażenia wnętrza auta, takich jak fotele skórzane, kierownice, schowki czy sprzęt audio, znajdziesz w ofercie sklepu: https://www.sklep.arga.com.pl/.

Fot.: Sarmad Mughal/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Internet jako pole debaty na temat służby zdrowia w Polsce
Internet jako pole debaty na temat służby zdrowia w Polsce
Internet odgrywa kluczową rolę jako platforma umożliwiająca ludziom wyrażanie swoich opinii, dzielenie się doświadczeniami i uczestniczenie w debatach na temat różnorodnych kwestii społecznych.
Najlepsze aplikacje do biegania
Najlepsze aplikacje do biegania
Lubisz biegać? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? Niezależnie od stopnia zaawansowania, wypróbuj najlepsze aplikacje do biegania!
Maszyny do szycia Juno by Janome – dlaczego są takie popularne?
Maszyny do szycia Juno by Janome – dlaczego są takie popularne?
Maszyny do szycia Juno by Janome to seria maszyn do szycia, która zyskała popularność wśród krawców początkujących i hobbystów. Wysoka jakość wykonania, łatwość obsługi i bogate funkcje to cechy, które wyróżniają te maszyny spośród innych dostępnych na rynku.
Ostatnie wpisy
Polecamy