Jak można zmienić wygląd auta?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Twój samochód jest sprawny, bezpieczny, ale stracił swój dawny blask? Przeczytaj, jak niedrogimi sposobami możesz poprawić jego wygląd. 

Bagażnik na dach

Stan techniczny pojazdu może być doskonały, ale czasami nie odpowiadają nam takie detale, jak niewystarczająca przestrzeń do przechowywania czy nieestetyczne zarysowania na dachu auta. W takiej sytuacji warto zainwestować w nowoczesny bagażnik rowerowy na dach lub bagażnik dachowy typu box. Nowoczesne bagażniki są bezpieczne, zapewniają stabilność podczas jazdy, a dodatkowo wiele modeli jest wyposażonych w specjalny zamek antykradzieżowy, który zwiększa bezpieczeństwo przechowywania sprzętu podczas postoju na parkingach czy w trakcie podróży.

Zmiana lakieru 

Wygląd auta nie jest najważniejszy, ale z pewnością odgrywa dużą rolę podczas jego sprzedaży, dlatego warto zadbać o stan lakieru. Nawet powierzchowne odpryski i zadrapania sprawiają, że samochód gorzej się prezentuje i nie wystarczy już tylko cykliczna wizyta w myjni samochodowej, żeby zadowalała nas kondycja wizualna pojazdu. Lakierowanie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli elementy samochodu zostały zaatakowane przez korozję albo samochód ma głębokie rysy i wymaga dodatkowego zabezpieczenia blachy. Osiągnięcie najlepszych efektów zagwarantuje Ci wizyta u lakiernika, ale możesz również samodzielnie nabłyszczyć karoserię, polakierować ją lub skorzystać z folii samoprzylepnej, która do złudzenia przypomina naturalny lakier i stanowi dodatkową ochronę powłoki lakierniczej. Lakiery samochodowe wysokiej jakości pozwalają wyeliminować nieestetyczne rysy, odpryski, czy ślady korozji, dzięki czemu stanowią alternatywę dla kosztownej wizyty w warsztacie.

Pokrowce na siedzenia i kierownicę 

Duży wpływ na estetykę samochodu ma również jego wnętrze, a zwłaszcza stan siedzeń, dźwigni do zmiany biegów czy samej kierownicy. Obecnie w sklepach motoryzacyjnych można znaleźć różnego rodzaju pokrowce na fotele z tkanin, takich jak skóra, eko skóra, welur czy żakard, które stanowią tańszą alternatywę dla wizyty u tapicera. Dużą popularnością cieszą się także specjalne osłony na kierownicę, które nie nagrzewają się pod wpływem słońca. Szeroki wybór akcesoriów i profesjonalnych części wyposażenia wnętrza auta, takich jak fotele skórzane, kierownice, schowki czy sprzęt audio, znajdziesz w ofercie sklepu: https://www.sklep.arga.com.pl/.

Fot.: Sarmad Mughal/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Czy zdrowa rywalizacja w sporcie wpływa pozytywnie na nasze codzienne życie?
Czy zdrowa rywalizacja w sporcie wpływa pozytywnie na nasze codzienne życie?
Czy rywalizacja w sporcie może mieć wpływ na twoje życie poza boiskiem? Dowiedz się, jak zdrowa konkurencja sportowa może pozytywnie wpłynąć na nasz codzienny sposób funkcjonowania.
Z czym wiąże się prowadzenie sklepu online?
Z czym wiąże się prowadzenie sklepu online?
Zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego? Zobacz, z czym wiąże się prowadzenie takiej działalności.
Jak nauczyć się pływać? 
Jak nauczyć się pływać? 
W tym artykule przedstawimy Ci najlepsze metody nauki pływania.
Ostatnie wpisy
Polecamy