Polska poza piłkarskim Euro 2020

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

2 bramki kapitana Roberta Lewandowskiego nie wystarczyły do zwycięzca z reprezentacją Szwecji.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn rozpoczęły się dla Polaków bardzo boleśnie. Po słabym meczu polska reprezentacja odnotowała porażkę ze Słowacją. Zdecydowanie lepszy mecz z Hiszpanią i wywalczenie remisu 1:1 przedłużyły szansę zespołu na awans z grupy. W ostatnim grupowym spotkaniu Polacy musieli pokonać reprezentację Szwecji. Niestety już w drugiej minucie Szwedzi strzeli bramkę, a na wyrównującego gola trzeba było czekać do drugiej połowy. Emocji dostarczył Robert Lewandowski, który po drugim golu Szwecji ponownie wyrównał wynik, jednak starania Polaków nie wystarczyły. W doliczonym czasie gry zwycięską bramkę zdobył Claesson i Szwecja ostatecznie wyeliminowała Polskę po wygranej 3:2.

Rozczarowany kapitan

Po przegranym spotkaniu wywiadu udzielił między innymi kapitan reprezentacji Robert Lewandowski. Jeden z najlepszych napastników na świecie przyznał, że drużyna pokazała zaangażowanie i determinację, ale zabrakło umiejętności. Rozczarowany Lewandowski przyznał w rozmowie, że widzi od dłuższego czasu, że jego gole w reprezentacji nic nie dają.

Zdjęcie główne: Gonzalo Arroyo/UEFA/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Męska marynarka – jaką wybrać?
Męska marynarka – jaką wybrać?
Jak wybrać męską marynarkę? Na te rzeczy trzeba zwrócić uwagę!
Zaangażowanie w sieci: jak cyfrowe strategie wpływają na nasz codzienny styl życia
Zaangażowanie w sieci: jak cyfrowe strategie wpływają na nasz codzienny styl życia
Odkryj, jak strategie cyfrowe wpływają na nasze doświadczenia online i kształtują nasze codzienne życie. Dowiedz się, jak zaangażowanie w sieci przeobraża codzienność.
Jak wybrać idealny krój i fason dla swojego typu sylwetki?
Jak wybrać idealny krój i fason dla swojego typu sylwetki?
Odkryj sekrety doboru idealnego kroju i fasonu odzieży zgodnego z Twoim typem sylwetki. Zrozum, jak podkreślać atuty i maskować niedoskonałości za pomocą mody.
Ostatnie wpisy
Polecamy