Dodatki do paliwa TEC 2000 – zadbaj o swój samochód!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dodatki do paliwa to środki stworzone z myślą o ochronie twojego samochodu. Wśród naszych produktów znajdziesz preparaty zabezpieczające i czyszczące układ napędowy i pomagające pojazdowi zniwelować wpływ szkodliwych czynników. Chcesz cieszyć się komfortową i bezawaryjną jazdą – postaw na ulepszacze od TEC 2000.

Płukanie i ochrona silnika

Płukanie i ochrona silnika to podstawowe czynności pielęgnacyjne, które powinien wykonywać każdy kierowca. Nie ma do tego lepszego środka na rynku niż płukanka do silnika TEC 2000 Engine Flush. Innowacyjny preparat o doskonałym składzie zapewnia niespotykaną skuteczność i jest bardzo doceniany przez kierowców i mechaników. 

TEC 2000 Engine Flush skutecznie pozbędzie się różnego rodzaju osadów, nagaru, sadzy oraz usunie zużyty olej. Dzięki temu nic nie będzie zakłócało prawidłowego działania silnika i powodowało nadmiernego zużywania się jego metalowych powierzchni. To tylko część korzyści, jakie zyskasz, regularnie stosując naszą płukankę – o pozostałych przeczytasz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/.

Dodatek do diesla

Do silników Diesla mamy w naszej ofercie preparat TEC 2000 Diesel System Cleaner poprawiający właściwości smarne paliwa. Dzięki precyzyjnie dobranej mieszance rozpuszczalników kompleksowo czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe. Liczne testy pokazują natychmiastowe zmniejszenie emisji spalin aż do 60%, a także niepodważalny wzrost mocy silnika.

Środek ten przyczyni się także do zmniejszenia zużycia tłoków i będzie zapobiegać odkładaniu się zanieczyszczeń w zbiorniku paliwa. Poprawi również działanie pompy paliwa – wszystko to przełoży się na wyeliminowanie czarnego dymu z wydechu i wpłynie korzystnie na uruchamianie samochodu w trudnych warunkach.

Uszlachetniacz do benzyny

Do silników benzynowych przeznaczony jest natomiast TEC 2000 Fuel System Cleaner, który całkowicie chroni jednostkę napędową przed nadmiarem wilgoci i wody. Doskonale osusza newralgiczne układy, zapewniając lepsze smarowanie, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia m.in. wtryskiwaczy. Stosowany przynajmniej dwa razy w roku, wyeliminuje problem z uruchomieniem auta i nieoczekiwanymi spadkami mocy
Jeśli jesteś zainteresowany, polecamy zapoznać się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym. Dostosuj środek do swojego samochodu i rozpocznij regularne stosowanie. Zobaczysz, jak poprawi się komfort jazdy i zmniejszy awaryjność pojazdu. Postaw na najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania i zapewnij ochronę silnika. Zapraszamy – TEC 2000.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki trymer wybrać? Podpowiadamy!
Jaki trymer wybrać? Podpowiadamy!
Jaki trymer męski wybrać, by był funkcjonalny? Oto najważniejsze parametry.
Modne męskie kurtki na jesień 2022
Modne męskie kurtki na jesień 2022
Chcesz wyglądać modnie tej jesieni? Poznaj najnowsze trendy sezonu i zobacz, jaka kurtka będzie najlepszym wariantem na słotę!
Emocjonujący dzień na Roland Garros
Emocjonujący dzień na Roland Garros
Polskie zawodniczki będzie można oglądać w rywalizacji deblowej.
Ostatnie wpisy
Polecamy