Dodatki do paliwa TEC 2000 – zadbaj o swój samochód!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dodatki do paliwa to środki stworzone z myślą o ochronie twojego samochodu. Wśród naszych produktów znajdziesz preparaty zabezpieczające i czyszczące układ napędowy i pomagające pojazdowi zniwelować wpływ szkodliwych czynników. Chcesz cieszyć się komfortową i bezawaryjną jazdą – postaw na ulepszacze od TEC 2000.

Płukanie i ochrona silnika

Płukanie i ochrona silnika to podstawowe czynności pielęgnacyjne, które powinien wykonywać każdy kierowca. Nie ma do tego lepszego środka na rynku niż płukanka do silnika TEC 2000 Engine Flush. Innowacyjny preparat o doskonałym składzie zapewnia niespotykaną skuteczność i jest bardzo doceniany przez kierowców i mechaników. 

TEC 2000 Engine Flush skutecznie pozbędzie się różnego rodzaju osadów, nagaru, sadzy oraz usunie zużyty olej. Dzięki temu nic nie będzie zakłócało prawidłowego działania silnika i powodowało nadmiernego zużywania się jego metalowych powierzchni. To tylko część korzyści, jakie zyskasz, regularnie stosując naszą płukankę – o pozostałych przeczytasz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/.

Dodatek do diesla

Do silników Diesla mamy w naszej ofercie preparat TEC 2000 Diesel System Cleaner poprawiający właściwości smarne paliwa. Dzięki precyzyjnie dobranej mieszance rozpuszczalników kompleksowo czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe. Liczne testy pokazują natychmiastowe zmniejszenie emisji spalin aż do 60%, a także niepodważalny wzrost mocy silnika.

Środek ten przyczyni się także do zmniejszenia zużycia tłoków i będzie zapobiegać odkładaniu się zanieczyszczeń w zbiorniku paliwa. Poprawi również działanie pompy paliwa – wszystko to przełoży się na wyeliminowanie czarnego dymu z wydechu i wpłynie korzystnie na uruchamianie samochodu w trudnych warunkach.

Uszlachetniacz do benzyny

Do silników benzynowych przeznaczony jest natomiast TEC 2000 Fuel System Cleaner, który całkowicie chroni jednostkę napędową przed nadmiarem wilgoci i wody. Doskonale osusza newralgiczne układy, zapewniając lepsze smarowanie, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia m.in. wtryskiwaczy. Stosowany przynajmniej dwa razy w roku, wyeliminuje problem z uruchomieniem auta i nieoczekiwanymi spadkami mocy
Jeśli jesteś zainteresowany, polecamy zapoznać się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym. Dostosuj środek do swojego samochodu i rozpocznij regularne stosowanie. Zobaczysz, jak poprawi się komfort jazdy i zmniejszy awaryjność pojazdu. Postaw na najwyższą jakość i nowoczesne rozwiązania i zapewnij ochronę silnika. Zapraszamy – TEC 2000.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Kiedy kibic staje się analitykiem, czyli o współczesnych fanach futbolu
Poznaj nowoczesne rozwiązania, z których korzystają fani piłki nożnej.
Jak zbudować trwały związek?
Jak zbudować trwały związek?
Troska o ukochaną kobietę i uwzględnianie jej potrzeb to klucz do trwałego i udanego związku. O czym jeszcze pamiętać, by wasz związek rozkwitał? Przeczytaj!
Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym- kiedy będzie można oglądać Polaków?
Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym- kiedy będzie można oglądać Polaków?
Polska reprezentacja przez dwa tgodnie walczy o mistrzowskie tytuły w Niemczech!
Czym jest przedtreningówka?
Czym jest przedtreningówka?
Trudno jest Ci utrzymać długi trening ponieważ zmęczenie ciała i umysłu nie pozwala Ci długo ćwiczyć? Zobacz, czym jest i jak w tej sytuacji może pomóc Ci przedtreningówka.
Ostatnie wpisy
Polecamy