„Bądź bezpieczny w sieci” i weź udział w webinarium!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na darmowe szkolenie, które pomoże w samodzielnej ochronie przed internetowymi zagrożeniami.

Około godzinne warsztaty prowadzone 15 grudnia na platformie ZOOM mają za zadanie uświadomić istnienie panujących w sieci zagrożeń i nauczyć uczestników ochrony swoich danych przed hakerskimi atakami. Specjaliści współpracujący z fundacją pokażą jak pracować z komputerem, tak by zminimalizować ryzyko ataku wirusów i oszustów oraz pomogą stworzyć podstawową strategię zabezpieczeń, które będzie można wprowadzić w swojej firmie. Wtorkowe webinarium odbywa się w ramach cyklu szkoleń dotyczących bezpieczeństwa w wirtualnej przestrzeni, które organizuje Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Jutrzejsze wydarzenie podzielone jest na dwa moduły: zasady ochrony danych w sieci oraz bezpieczna praca zdalna. Na każdą z części obowiązują osobne zapisy.

Działalność Fundacji

Organizacja ma za zadanie pomoc w tworzeniu i rozwoju małych przedsiębiorstw w Polsce. Działalność PFP jest ukierunkowana na zachodnią cześć kraju, ale za pomocą połączeń internetowych wspiera biznesy z całej Polski. Oprócz szkoleń prowadzi także liczne wykłady, debaty i podcasty. Jedną z ostatnich akcji Fundacji była organizacja webinarium dotyczącym zakupowych pułapek w sieci. Inicjatywa powstała w związku z akcją Black Friday.

Fot. Bench Accounting/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Koszula męska – jaką kupić?
Koszula męska – jaką kupić?
Zależy Ci na idealnie dobranej koszuli? Sprawdź nasz porady!
Modne męskie fryzury – wybierz idealną dla siebie
Modne męskie fryzury – wybierz idealną dla siebie
Wybierasz się do fryzjera? Zastanawiasz się, w jakiej fryzurze będziesz wyglądać najlepiej? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!
Swetry i koszule w męskiej stylizacji
Swetry i koszule w męskiej stylizacji
Szukasz ciekawych koszul i swetrów? Zobacz, co warto zakładać.
Ostatnie wpisy
Polecamy