Nietypowe powikłania po koronawirusie. Mogą pojawić się zaburzenia erekcji

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób, które przebyły zakażenie koronawirusem zmaga się z licznymi powikłaniami. Według specjalistów mogą pojawić się wśród nich również i te wpływające na jakość pożycia intymnego.

Wśród najpopularniejszych powikłań po przebyciu COVID-19 wymieniane są m.in. przewlekłe zmęczenie i osłabienie, problemy sercowo-naczyniowe, zaburzenia pamięci i tzw. „mgła mózgowa”. Okazuje się, że oprócz nich mogą pojawić się i takie, których większość z nas zupełnie by się nie spodziewała.

Amerykańska lekarka dr Deny Grayson, często zabierająca głos na temat pandemii Covid-19 stwierdziła na łamach New York Post, że negatywne skutki koronawirusa mogą również negatywnie wpłynąć na życie intymne mężczyzn. Według niej istnieje poważna obawa, że mogą mieć oni długoterminowe problemy z zaburzeniami erekcji spowodowanymi przez Covid-19, ponieważ wpływa on także na układ naczyniowy. Ekspertka podkreśliła również, że stanowi to poważny problem, którego konsekwencje mogą być odczuwalne przez bardzo długi czas.

Fot. Damir Spanic/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bouldering – poradnik dla początkujących
Bouldering – poradnik dla początkujących
Jak zacząć uprawiać bouldering? Poradnik dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką bez asekuracji.
Modne szorty męskie na lato – jakie wybrać?
Modne szorty męskie na lato – jakie wybrać?
Szorty męskie sprawiają, że nasz look staje się bardziej wakacyjny, a my czujemy się swobodnie. Sprawdź, jakie szorty męskie warto mieć w swojej szafie!
Jak poprawnie dobierać wino do różnych rodzajów potraw?
Jak poprawnie dobierać wino do różnych rodzajów potraw?
Odkryj sekrety doboru wina do potraw. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jak wybierać wino, które podkreśli smak Twojego dania i uczyni każdy posiłek wyjątkowym.
Ostatnie wpisy
Polecamy