Klub Komediowy zaprasza na świąteczny spektakl improwizowany!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aktorzy warszawskiego Klubu Komediowego postarają się rozładować świąteczne napięcie i pożartować z nieudanych prezentów bożonarodzeniowych.

„Perfumy i sweter” to spektakl opowiadający o rozczarowaniach, jakie towarzyszą obchodom Świąt Bożego Narodzenia. Zdaniem autorów to właśnie swetry i perfumy są statystycznie najczęściej kupowanym prezentem świątecznym i zarazem najmniej satysfakcjonującym . O wszystkich zawodach, kłótniach rodzinnych, niewygodnych pytaniach i nietrafionych prezentach opowiedzą aktorzy z Klubu Komediowego podczas sobotniego spektaklu on-line. Wydarzenie rozpocznie się 26 grudnia o godzinie 21.00 i będzie transmitowane na żywo z desek sceny klubu. Bilety w cenie 18.99 zł można kupić na stronie wydarzenia na Facebooku.

Rakieta Klub

Współorganizatorem spektaklu jest Rakieta Klub, czyli warszawski bar rozrywkowy. Miejsce znane nie tylko jako oryginalna restauracja i znakomity drink bar, ale także słynący ze świetnie rozbudowanej sceny muzycznej i komediowej. Ośrodek kulturalny z Nowego Świata w Warszawie współpracuje z licznymi organizacjami i promuje akcję Gastro wspiera kulturę, a kultura wspiera gastro, dlatego część dochodu ze sprzedaży biletów trafi także do Rakiety Klub.

Najgorszy prezent pod choinkę? Może voucher na choinkę ważny tylko w bieżącym roku? Będziemy to rozkminiać podczas…

Opublikowany przez Klub Komediowy Poniedziałek, 21 grudnia 2020

Fot.Monica Silvestre/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odzież do pracy w sterylnych warunkach
Odzież do pracy w sterylnych warunkach
Praca w warunkach sterylnych charakteryzuje się konkretnymi wymogami, również co do odzieży. Powinna być ona bezpieczna oraz uniemożliwiać kontakt z drobnoustrojami i niebezpiecznymi substancjami. Dowiedz się, jaka dokładnie powinna być odzież przystosowana do tego typu pracy.
3 stylizacje z marynarką w roli głównej na co dzień
3 stylizacje z marynarką w roli głównej na co dzień
Sprawdź, jakie wzory są modne w nadchodzącym sezonie!
Jakie badania wykonywać regularnie?
Jakie badania wykonywać regularnie?
Dowiedz się, jakie badania należy wykonywać regularnie, aby móc cieszyć się dobrą kondycją oraz zdrowiem.
Ostatnie wpisy
Polecamy