Connect with us

Hobby

Sylwester w internecie ze Stand-up Polska!

Spędź Sylwestra w dobrym humorze i obejrzyj studio „Będzie dobrze!”

Opublikowany

w dniu

Potrzebujesz 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stand-up Polska zaprasza na specjalną sylwestrową transmisję, podczas której odbędą się koncerty, wywiady, telefoniczne rozmowy i konkursy z nagrodami.

W czwartek o godzinie 21.00 rozpocznie się program „Będzie dobrze”, który powstał z myślą o osobach spędzających Sylwestrową Noc w domu. Studio poprowadzą znani z Stand-up Polska komicy Antoni Syrek-Dąbrowski oraz Łukasz Kowalski. Standuperzy podsumują 2020 roku, porozmawiają o przyszłości, poprowadzą telegrę z widzami i połączą się telefonicznie z zaprzyjaźnionymi artystami. Wieczór uświetnią także dwa sylwestrowe koncerty zespołu Happysad i Sonbird. Transmisja wydarzenia jest bezpłatna i będzie dostępna na kanale Będzie dobrze! na platformie You Tube.

Program „Będzie dobrze”

Komicy znani z współpracy z Stand-up Polska po rozpoczęciu marcowej kwarantanny postanowili rozpocząć swoją działalność w internecie. Antoni Syrek-Dąbrowski i Łukasz Kowalski prowadzą regularne transmisje, w którym żartują z obecnej sytuacji, komentują aktualne wydarzenia i zapraszają interesujących gości. Od początku roku nagrali 30 około godzinnych odcinków, które zostały odtworzone kilkusetkrotnie.

Fot. Stand-up Polska

Absolwentka dziennikarstwa sportowego i filologii polskiej. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego oraz pracy kreatywnej. Jej zainteresowania to siatkówka, historia prasy sportowej, jak również współczesna literatura polska.

Kliknij by skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne