Connect with us

Relacje

Międzynarodowe spotkanie ojców on-line!

Forum Tato.Net publikuje materiały z listopadowej konferencji. Dowiedz się jak możesz z nich skorzystać!

Opublikowany

w dniu

Potrzebujesz 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pod koniec listopada odbyła się konferencja, podczas której ojcowie z całej Europy mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych spotkaniach i wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Inicjatywa Tato.Net to program realizowany przez Fundację Cyryla i Metodego, który ma zadanie wspomagać rodziny, budując odpowiedni obraz ojcostwa. Tego typu wydarzenie to pierwsze w Polsce, przeprowadzone na taką skalę wydarzenie, dostarczające mężczyznom wiedzy na temat ojcostwa. Program konferencji składał się z licznych wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które poruszały kwestię roli ojca w budowani rodzinnych relacji i funkcjonowanie we współczesnym społeczeństwie.

Dostęp do przygotowanych materiałów

W wydarzeniu wzięło udział prawie pół tysiąca ojców, którzy mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia aż 50 prelegentów. Poszczególne rozmowy i wykłady są dostępne na stronie fundacji oraz konferencji. Całość transmisji z Forum Tato.Net można obejrzeć po wykupieniu dostępu w wirtualnym TatoSklepie. Kolejna edycja konferencji jest wstępnie zaplanowana na przyszłą wiosnę, 27 marca 2021 roku.

Fot. Katie E/Pexels

Absolwentka dziennikarstwa sportowego i filologii polskiej. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego oraz pracy kreatywnej. Jej zainteresowania to siatkówka, historia prasy sportowej, jak również współczesna literatura polska.

Kliknij by skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne