Connect with us

Redakcja

Bravenetic.pl powstał z myślą o nowoczesnym, aktywnym mężczyźnie, który wspina się po szczeblach kariery z pasją i energią, jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden himalaista.

Ponadto mknie przez życie jak prawdziwy rajdowiec, niczym najlepszy sportowiec świata bije kolejne życiowe rekordy, a błysku w oku i uroku osobistego zazdrości mu nawet sam James Bond!

Portal jest przewodnikiem po męskim świecie pełnym sportu, motoryzacji, nowych technologii, jak również pracy i związków. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Magdalena Gardias

Ciekawa świata, najnowszymi trendami i wydarzeniami w dziedzinie mody. Codziennie odkrywa nowe pasje i zainteresowania, nie lubi się nudzić. Studiowała filologię polską, skąd wyciągnęła miłość do języka polskiego. Od dwóch lat zajmuje się pisaniem tekstów.
Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi także firmę Hero-Writer, która specjalizuje się w tworzeniu treści na blogi oraz dla sklepów internetowych.
Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk oraz ekonomista, kończy doktorat. Zajmuje się copywritingiem, bo ceni sobie kreatywną pracę, niezależność oraz jest ciekawy świata. Tworzy artykuły dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej o tematyce biznesu i kultury, ale też życia codziennego. Jego pasje to ekologiczne rozwiązania, zwierzęta i prace w ogrodzie.
Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Absolwentka filologii angielskiej i copywriterka z wieloletnim doświadczeniem, która kocha podróże, koty oraz życie poza miastem. Ponadto gra na wielu instrumentach – pełni funkcję basistki, organistki oraz flecistki w różnych projektach muzycznych.
Zobacz wpisy autora