Connect with us

Redakcja

Bravenetic.pl powstał z myślą o nowoczesnym, aktywnym mężczyźnie, który wspina się po szczeblach kariery z pasją i energią, jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden himalaista.

Ponadto mknie przez życie jak prawdziwy rajdowiec, niczym najlepszy sportowiec świata bije kolejne życiowe rekordy, a błysku w oku i uroku osobistego zazdrości mu nawet sam James Bond!

Portal jest przewodnikiem po męskim świecie pełnym sportu, motoryzacji, nowych technologii, jak również pracy i związków. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Redaktor naczelna

Weronika Misiuk

Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu artykułów dotyczących zdrowia, urody i życia codziennego. Współpracowała m.in. z Grupą Eurozet i Grupą Wirtualna Polska. W czasie wolnym słucha muzyki, gra na pianinie i bierze udział w różnych wydarzeniach kulturalnych.

w.misiuk@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.
Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.
Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.
Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi także firmę Hero-Writer, która specjalizuje się w tworzeniu treści na blogi oraz dla sklepów internetowych.
Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Copywriterka oraz dziennikarka z 6-letnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała jeszcze będąc na studiach. Prywatnie spełnia się jako żona oraz mama dwóch córeczek. Najbardziej ceni sobie wieczorną ciszę i dobrą lekturę.
Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Historyk oraz ekonomista, kończy doktorat. Zajmuje się copywritingiem, bo ceni sobie kreatywną pracę, niezależność oraz jest ciekawy świata. Tworzy artykuły dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej o tematyce biznesu i kultury, ale też życia codziennego. Jego pasje to ekologiczne rozwiązania, zwierzęta i prace w ogrodzie.
Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Absolwentka filologii angielskiej i copywriterka z wieloletnim doświadczeniem, która kocha podróże, koty oraz życie poza miastem. Ponadto gra na wielu instrumentach – pełni funkcję basistki, organistki oraz flecistki w różnych projektach muzycznych.
Zobacz wpisy autora