Connect with us

Kariera i rozwój

Sprawdź najnowsze ogłoszenia o pracę w Holandii. Poznaj portal Głos Polski dla Polaków

Praca w Holandii wciąż jest popularna. Nie bez powodu Polacy uznają ten kraj jako godne miejsce do życia.

Opublikowany

w dniu

Potrzebujesz 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Praca w Holandii wciąż jest popularna. Nie bez powodu Polacy uznają ten kraj jako godne miejsce do życia. Oferty pracy dostępne są na niemal wszystkich portalach z ogłoszeniami. Dużym zainteresowaniem cieszą się, m.in. wyjazdy do pracy w parze, które dotyczą pracy sezonowej. Do Holandii wyjeżdżają ludzie młodzi, w średnim wieku, ale i również Ci na emeryturze. Powodów wyjazdu jest co najmniej kilka, ale najważniejszym z nich jest oczywiście cel zarobkowy. W tym kraju da się naprawdę dobrze zarobić. A gdzie szukać pracy? W najnowszych ogłoszeniach na portalu Głos Polski.

Czy warto starać się o pracę w Holandii? To kraj z najniższą stopą bezrobocia

Niderlandy są znane naszym rodakom od wielu lat. Według oficjalnych danych jest nas tam około 250 tysięcy. Osiedlają się w Amsterdamie, Hadze i Rotterdamie. Polacy zatrudnieni są w budownictwie, przemyśle spożywczym oraz w branży rolniczej i ogrodniczej. Popularną formą zarobku jest praca tymczasowa, gdzie w okresie letnich pojawia się sporo ofert pracy na różnych portalach. W Holandii występuje jedna z najniższych stóp bezrobocia w Unii Europejskiej, która waha się między 3,5 a 4 procent. Wielu polskich pracowników przyjeżdża do Holandii cyklicznie lub zostaje na długie lata.

Na stronie https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ znajdziesz aktualne ofert pracy, które dodawane są codziennie dla każdej grupy wiekowej. Zatrudnienie znajdą tam osoby bez doświadczenia lub znajomości języka, jak również osoby z fachem w ręku, doświadczeniem zawodowym i szczególnymi predyspozycjami. 

Chcesz wiedzieć więcej o kraju, jakim jest Holandia? Wejdź na portal Głos Polski

Siedemnaście milionów mieszkańców. Tyle liczy ten kraj, który znajduje się w zachodniej części Europy. Teraz możesz się o nim dowiedzieć znacznie więcej. Wystarczy, że dołączysz do społeczności Głosu Polskiego. To portal, który powstał z myślą o Polakach mieszkających w Holandii. Dzięki niemu mogą być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata polityki, sportu, gospodarki lub wydarzeń. Ale to nie wszystko. 

W Głosie Polskim przeczytasz ciekawe artykuły na temat finansów, zdrowia, kulinariów społeczeństwa, a także znajdziesz wspomniane wcześniej oferty pracy, listę warsztatów samochodowych czy ogłoszeń o wynajmie mieszkania lub pokoju. Codziennie pojawiają się nowe treści, tworzone przez doświadczonych redaktorów, a najnowsze ogłoszenia są stale monitorowane. Kliknij tutaj, aby być zawsze na bieżąco z jednym z największym portali w całości po polsku o Holandii!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Kliknij by skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne