Connect with us

Hobby

Klub Komediowy zaprasza na świąteczny spektakl improwizowany!

Spędź świąteczny wieczór w świetnym nastroju i weź udział w komediowym spektaklu znanej grupy!

Opublikowany

w dniu

Potrzebujesz 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aktorzy warszawskiego Klubu Komediowego postarają się rozładować świąteczne napięcie i pożartować z nieudanych prezentów bożonarodzeniowych.

„Perfumy i sweter” to spektakl opowiadający o rozczarowaniach, jakie towarzyszą obchodom Świąt Bożego Narodzenia. Zdaniem autorów to właśnie swetry i perfumy są statystycznie najczęściej kupowanym prezentem świątecznym i zarazem najmniej satysfakcjonującym . O wszystkich zawodach, kłótniach rodzinnych, niewygodnych pytaniach i nietrafionych prezentach opowiedzą aktorzy z Klubu Komediowego podczas sobotniego spektaklu on-line. Wydarzenie rozpocznie się 26 grudnia o godzinie 21.00 i będzie transmitowane na żywo z desek sceny klubu. Bilety w cenie 18.99 zł można kupić na stronie wydarzenia na Facebooku.

Rakieta Klub

Współorganizatorem spektaklu jest Rakieta Klub, czyli warszawski bar rozrywkowy. Miejsce znane nie tylko jako oryginalna restauracja i znakomity drink bar, ale także słynący ze świetnie rozbudowanej sceny muzycznej i komediowej. Ośrodek kulturalny z Nowego Świata w Warszawie współpracuje z licznymi organizacjami i promuje akcję Gastro wspiera kulturę, a kultura wspiera gastro, dlatego część dochodu ze sprzedaży biletów trafi także do Rakiety Klub.

Najgorszy prezent pod choinkę? Może voucher na choinkę ważny tylko w bieżącym roku? Będziemy to rozkminiać podczas…

Opublikowany przez Klub Komediowy Poniedziałek, 21 grudnia 2020

Fot.Monica Silvestre/Pexels

Absolwentka dziennikarstwa sportowego i filologii polskiej. Copywritingiem zainteresowała się ze względu na miłość do słowa pisanego oraz pracy kreatywnej. Jej zainteresowania to siatkówka, historia prasy sportowej, jak również współczesna literatura polska.

Kliknij by skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne